تغییر رمز اپل آیدی

4.4
(5)

رمز اپل آیدی ممکن است از فردی گرفته شده باشد که برای ما اپل آیدی رو ساخته و یا از کارت های اپل آیدی که خریدیم… به هر ترتیب بهتر است این رمز را فقط خودمات داشته باشیم و کسی جز خود ما به اون به هر روشی دسترسی نداشته باشد.

برای خیلی ها سول است که از کجا میشه رمز اپل آیدی خودشون رو عوض کنن،‌ برای همین این آموزش رو مینویسم تا شاید بتونم کمکی به شما عزیزان بکنم.

در ابتدا وارد وب سایت Appleid.com میشویم و آدرس اپل آیدی خودمون رو وارد می کنیم. سپس رمز حال حاضر اپل آیدی را وارد می کنیم.

تغییر رمز اپل آیدی

در صفحه بعد احتمالاً از ما جواب سوال های امنیتی رو میخواهد. پس یا از کسی که برای ما اپل آیدی رو ساخته و یا از فروشنده درخواست این جواب ها را میکنیم و پاسخ را داده و جلو می رویم.

تغییر رمز اپل آیدی

در صفحه بعد ما وارد صفحه مدیریت اپل آیدی میشویم. از قسمت Security و Password گزینه Change Password… رو می زنیم. کادری باز می شود و از ما میخواهد که رمز حال حاضر و رمز جدید رو دوبار وارد کنیم که این رمز باید بالای ۸ حرف و شامل حروف بزرگ و کوچک و حداقل یک عدد باشد. در نهایت گزینه Change Password رو میزنیم و تمام.

تغییر رمز اپل آیدی

نکته: به احتمال زیاد نیاز است که روی آی دیوایس خودتون دوباره و با رمز جدید وارد شوید.

در این جا کار عوض کردن رمز تمام شده ولی مت به شما پیشنهاد می کنم که سوال های امنیتی رو هم عوض کنید چون هنوز هم کسی با داشتن این سوال ها میتواند رمز شما را ریست کند…

پس از قسمت Security و Security Question گزینه Change Question… رو میزنیم، همانند رمز اپل آیدی کادری برای ما باز می شود و از بین سوال ها می توانیم انتخاب کنیم و جواب بدیم.

تغییر رمز اپل آیدی

امیدوارم که این آموزش مورد پسند شما واقع شده باشه و تونسته باشه مشکلات احتمالی شما رو حل کنه…

این مطلب برای شما مفید بود؟

ستاره راست به معنای کم‌ترین و ستاره چپ به معنای بیشترین امتیاز است، شما به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

اگه این مطلب برای شما مفید بوده...

من رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

متأسفم که این مطلب براتون مفید نبوده...

سعی میکنم مطالب بهتری پست کنم...

لطفاً به من بگید چجور مطالبی رو بیشتر میپسندید؟

۲ نظرات

  1. E.arabi ۱۵ مرداد، ۱۳۹۸ ، ساعت ۰۲:۱۷

    اززحمات شما بخاطر توضیحات وبخصوص(اشاره به ریز نکته ها)درمورد ساختن apple ID بسیارسپاسگزار هستم و راهنماییتون واقعا به کار بنده اومد و موفق شدم برای یکی از دوستان که خانمش آیفون مکس گرفته بسازم چون ظاهرا فروشنده موبایل آیدی خودش رو به همه مشتریها میده واینجوری بنظر من حریم خصوصی روی هواست .درهرصورت ممنونم بازازاینگونه مطالب مهم بگذارید.??????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤???????????????

    1. کامران اکبری ۱۵ مرداد، ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۵۲

      ممنونم از شما که به این آموزش اطمینان کردید، نیت من هم از این مطالب همین فرهنگ سازیاست… خوشحالم که این آموزش به کار شما اومده، حتماً سعی میکنم مطالب اینچنینی رو بیشتر کنم.??

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *